klukis facebook klukis google plus klukis twitter

 

Kaminams

 

Pagrindinė mūsų veikla – padėti išsirinkti Jums tinkamiausią įdėklą į kaminą ar kamino sistemą ir juos sumontuoti Jūsų name ar pirtyje, prijungiame prie kūrenimo prietaiso. Dirbame pagal visus statybos reglamento reikalavimus ir vadovaudamiesi ilgametės patirties padiktuotomis taisyklėmis. Darbus atliekame visoje Lietuvoje.

Garantinė priežiūra ir pogarantinis aptarnavimas

Suteikiame 10 metų garantiją. Dirbame penkias dienas per savaitę – užregistravę problemą, mūsų pagalbos sulauksite per artimiausias pora dienų. Savo klientų neužmirštame – ir pasibaigus garantinio aptarnavimo laikotarpiui prižiūrėsime įrengtus kaminus.

Dūmtakių patikra

Vieni iš nedaugelio turime teisę atlikti Pirminę dūmtakių ir ventiliacijos kanalų patikrą (DF-15), ji reikalinga norint priduoti statinį regioninei Priešgaisrinio gelbėjimo tarnybai ir kitais atvejais.

Izoliuotos ventiliacijos įrengimas

Norėdami senos statybos name įrengti modernų dujinį šildymą nepamirškite, kad katilinėje privalės atsirasti ir natūrali ištraukiamoji ventiliacija. Atskiras vėdinimo kanalas turi būti įrengtas vien dujiniam katilui.

Izoliuotos ventiliacijos sistemą sudaro trys dalys:

  • Cinkuotas vamzdis – korozijai atsparus kanalas, kuriuo oras išeina iš patalpos;
  • Šiluminė izoliacija – termoizoliacinės vatos sluoksnis, užtikrinantis gerą oro trauką;
  • Išorinis vamzdis – cinkuota skarda ventiliacijos išorinei apsaugai.
 

Gaminame ir montuojame šio tipo izoliuotos ventiliacijos sistemas.

Nestandartiniai gaminiai iš skardos

Pagal Jūsų pageidavimus galime pagaminti įvairius nestandartinius daiktus iš skardos. Komandoje turime profesionalius projektuotojus, todėl kokybiškai gaminame ne tik kampuotus, bet ir sudėtingus apvalius daiktus, pavyzdžiui, įvairius kupolus ir gartraukius.

Konsultacijos

Esame profesionalai, o kai kurie mūsų komandos nariai yra ir kaminų srities paslaugų pradininkai Lietuvoje. Jei Jūs statote namą ar rengiate židinį, krosnelę ar pirtį ir nežinote, su kuo galėtumėte pasitarti – rašykite mums į skiltį „Konsultacijos“ arba susisiekite kitu Jums patogiu būdu – nuoširdžiai patarsime, kaip pasirinkti kaminą, kuris geriausiai tiktų Jūsų kūrenimo prietaisui.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti