klukis facebook klukis google plus klukis twitter

 

Apie mus

 

Kaminai. Kaminai židiniams. Kaminai kieto kuro katilams. Štai kuo mes užsiimame.

Nuo 2000 metų mūsų įmonė sėkmingai darbuojasi įvairių dūmtraukių įrenginėjimo srityje. Esame subūrę kvalifikuotų specialistų komandą, kai kurie mūsų darbuotojai šioje srityje dirba daugiau kaip 15 metų ir buvo šios veiklos pradininkai Lietuvoje. Padedame išsirinkti, tuomet įrengiame ir prižiūrime pačius įvairiausius kaminus.

Gerbiame tradicijas ir savo amatą, todėl ir pasivadinome „Klukiu", taip „smetoniškame" skardininko vadovėlyje buvo vadinamas medinis skardininko plaktukas.

Specializuojamės vien kaminų įrenginėjimo srityje, todėl galime labai atsakingai Jums patarti, kokį kaminą geriau rinktis, turint kietojo kuro ar dujinį katilą, židinį ar krosnelę. Pagrindinę informaciją kviečiame paskaityti mūsų svetainėje, o į visus klausimus atsakysime Jums patogiausiu būdu - galite rašyti klausimą skiltyje „Konsultacijos", arba susisiekti tiesiogiai telefonu.

Kaip dirbame

Nėra visiškai vienodų kaminų. Visada reikia atsižvelgti į statinio specifiką, užsakovo pageidavimus ir realias galimybes. Visuomet ieškome tinkamiausio būdo kaminų įrengimui, juos įrenginėdami stengiamės sukelti kuo mažiau rūpesčių užsakovui, pasirūpiname visomis reikalingomis medžiagomis ir priemonėmis.

Dirbame greitai. Nuo užsakymo patvirtinimo iki visiško kamino įrengimo paprastai užtrunkame ne ilgiau kaip savaitę. Įdėklams į kaminus bei jų sistemoms suteikiama 10 metų garantija. Apšiltintiems dūmraukiams bei jų sistemoms suteikiama 5 metų garantija.

Tvarkingai įrengus kaminą neteks dėl jo nerimauti. Juk ne veltui gaisrinei pagalbai iškviesti renkamas trumpasis numeris „01" - gaisro metu gali nukentėti net keliolika žmonių iš karto. Todėl daugiausiai dėmesio skiriame kamino saugumui.

Galime ne tik įrengti kaminą, bet ir atlikti Pirminę dūmtakių ir ventiliacijos kanalų patikrą (DF-15), ji reikalinga projektuojant dujinį šildymą ir kitais sudėtingesniais dūmtraukių tyrimų atvejais.

Pagal pageidavimą galime pagaminti ir įvairiausius nestandartinius gaminius iš skardos.

P. S. Vamzdis - dar nėra kaminas, jį kaminu paversti galime mes!

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti